سلام و عرض ادب

امروز دقیقا یکسال هست که من در نوکو کار می کنم. نوکو مخفف نوآوری کودک هست. کار نوکو آموزش از طریق ویدیوهای آموزشی و پادکست هست.

نوکو هم یک سایت و وبلاگ و هم یک اپلیکیشن داره که از شما دعوت می کنم حتما از اونها دیدن کنید.

سایت نوکو شامل چهار دسته است.

1.بهداشت و سلامت شامل چهار زیر شاخه ( تغذیه - بارداری - نکات درمانی - بهداشت و مراقبت مادر و کودک)

2.روانشناسی شامل ( مهارت های اجتماعی - مهارت های زندگی - فرزندپروری)

3.فرزند من  شامل (قصه و داستان - بازی - سرگرمی - هوش و خلاقیت - دانستنی ها)

4. زندگی پلاس شامل ( ورزش و تندرستی - ثروت و موفقیت - آشپزی - بیشتر بدانیم - زیبایی -ایمنی )

یکی از بخش های جذاب سرویس نوکو انیمیشن هاییه که تیم نوکو ترجمه و دوبله می کنند و در سایت و اپلیکیشن موبایلی نوکو منتشر می کنن. قسمت خوب ماجرا اینه که همه این ویدیوها رایگان هست. شما خیلی راحت می تونید اپ موبایلی نوکو که فعلا فقط در نسخه اندرویدی موجد هست رو نصب کنید.

البته سرویس دیگری هم از نوکو به تازگی رونمایی شده به نام همپای مادر. سرویس همپای مادر که توسط تیم نوکو راه اندازی شده به صورت آنلاین و شبانه روزی به خدمت رسانی به مادران باردار ، تازه زایمان کرده و دارای فرزند تا ۲ سال می پردازد.

مامای همراه

همینطور تیم نوکو یک صفحه اینستاگرام عالی داره. کافیه واردش بشید تا با درایی از اطلاعت مواجه بشید. ( دریا درسته یا دنیا؟)

این همه اون چیزی بود که می خواستم را جع به نوکو با شما به اشتراک بزارم

لطفا شما هم به نوکو سر بزنید و ازش حمایت کنید. ممنونیم که برای خوندن این پست وقت گذاشتید. 

همه چیز درباره سایت نوکو

تو دوران بارداری میشه موها رو رنگ کرد؟

اطلاعات مورد نیاز برای زنان در دوران بارداری

نوکو ,  ,هست ,هم ,سایت ,یک ,تیم نوکو ,می کنم ,هم یک ,سایت و ,کنید  

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اجتناب ناپذیر مایگریشن اسکیلز wereWolf وبلاگ تولید کننده نرده استیل,حفاظ استیل,پله استیل,درب استیل پویافایل قرنِ آخر فن گات | وست ورلد fanni ...زیر آسمان آبی خدا